51-годишният Дейвид Роси, директор по комуникациите на банката Monte dei Paschi di Siena, който през март 2013 г. пада от третия етаж на централата на банката в Италия. Според вдовицата на банкера два дни преди смъртта си Роси изпраща загадъчен имейл на Фабрицио Виола, ръководител на банката. Той пише: "Искам да получа уверение, че това няма да ме съсипе. Можем да го направим точно сега, днес. Можете ли да ми помогнете?" Роси е близък с бившия президент на банката Джоузеф Мусари, който инициира покупката на банка Antonveneta от Monte Paschi през 2008 г.
Според много експерти Monte Paschi е платила твърде много за това придобиване, което е било финансирано от Deutsche Bank. В същата година, когато Роси умира, европейските и американските регулаторни органи започват да разследват скандала с лихвения процент Libor, при който лондонски банкери заговорничат да фалшифицират Лондонския междубанков лихвен процент - еднодневния лихвен процент, който определя лихвите по ипотечни, автомобилни и потребителски кредити, начислявани от банките по света. Той определя и лихвения процент, който банки като Monte Paschi плащат за заеми като този, използван за закупуването на Banca Antonveneta. Скандалът струва на световните банки, най-вече на Deutsche Bank, около 20 млрд. долара под формата на глоби.
https://www.haaretz.com/israel-news/business/.premium-fund-s-mercurial-decade-ends-with-tragic-death-1.5244333
Във вторник сутринта служител на Bred-Banque Populaire скача от 14-ия етаж на централата на банката на крайбрежната улица в Париж. 52-годишната жена е назначена в Кретей (Вал-де-Марн) от ноември. Фактите се случват малко преди 10 ч. сутринта, на 200 метра от Министерството на финансите.
https://theweek. com/articles/450750/whats-recent-rash-banker-suicides
28 януари 2014 г. - 39-годишният Габриел Маги, служител на JP Morgan, умира, след като се предполага, че е скочил от покрива на централата на JP Morgan в Европа. Габриел Маги, 39-годишен старши мениджър в европейската централа на JP Morgan, скочи на 27 януари от 500 метра от върха на централната банка в центъра на Лондон и се приземи на съседния девететажен покрив.
Майк Дуекър, главен икономист в Russell Investments, пада от 50-метров насип.
https://www. michaeltyler. co. uk/list-of-dead-bankers-2015-conspiracy-update/
Големият списък на мъртвите банкери от 2014 г. до 21 януари 2020 г. 28 май 2015 г. - Томас Джей Хюз: 29-годишен инвестиционен банкер с успешен опит отнема живота си. Хюз скача от четиринадесетия етаж на Ocean Ocean на Уест Авеню в Ню Йорк и се обезглавява на парапета, преди да се удари в насрещното движение.
https://www. itmtrading. com/blog/banker-suicides-is-something-going-on
По-долу е представен списък на банкерите, съставен и публикуван от BeforeItsNews. com, които са извършили самоубийство през 2014 г.
Обърнете внимание, че тези жертви на банкерско самоубийство обхващат целия спектър от банкови длъжности, но повечето от тях са в определен възрастов диапазон и контролират големи количества инвестиран капитал.
1) Дейвид Бърд, 55 г. , дългогодишен репортер на "Уолстрийт Джърнъл", работещ в редакцията на "Дау Джоунс".
2) Тим Дикенсън, директор комуникации в Swiss Re AG в САЩ.
3) Уилям Броксмит, 58 г. , бивш старши мениджър в Deutsche Bank
4) Райън Хенри Крейн, 37 г. , JP Morgan
5) Ли Джундзие, 33 г. , Хонконг JP Morgan
6) Габриел Маги, 39 г. , служител на JP Morgan
7) Майк Дуекър, 50 г. , работил в Russell Investments
8) Ричард Тали, 57 г. , е основател и главен изпълнителен директор на American Title (собственост на имоти).
9) Джеймс Стюарт младши, 70-годишен, бивш генерален директор на Националната търговска банка, е намерен мъртъв в Скотсдейл, Аризона.
10) Джейсън Алън Сейл, 34-годишен ИТ специалист в JPMorgan от 2008 г
11) Оутън Радтке, 28 г. , главен изпълнителен директор на First Meta, базирана в Сингапур платформа за търговия с виртуални валути.
12) Еди Рейли, 47 г. , инвестиционен банкер, Vertical Group, Ню Йорк.
13) Кенет Баландо, 28 г. , инвестиционен банкер, Levy Capital, Ню Йорк.
14) Джоузеф А. Джампапа, 55 г. , адвокат по корпоративни несъстоятелности, JP Morgan Chase
15) Jan Peter Schmittmann, 57 г. , voormalig topbestuurder ANB / AMRO, Lahren, Нидерландия
16) Юрген Фрик, 48 г. , главен изпълнителен директор на Bank Frick & Co AG, Лихтенщайн
17) Беноа Филипенс, 37 г. , директор на BNP Parisbas Fortis Bank, Анс, Белгия.
18) Лидия. . . , 52 г. , банкер от Bred-Banque-Populaire, Parijs
19) Андрю Джарзик, 27 г. , банкер, PNC Bank, Ню Йорк
20) Карлос Сикс, 61 г. , Hoofd Belastingdienst en lid CREDAF, Белгия
21) Ян Винкелхуйзен, 75 г. , Commissaris en Fiscalist (voormalig Deloitte), Нидерландия.
22) Ричард Рокфелер, 66 г. , ахтерклинзоон, елитен банкер Джон Д. Рокфелер, Америка.
23) Mahafarid Amir Khosravi (Amir Mansour Aria), 45 г. , Baneigenaar, Zakenman и Derivatenhandelaar, Иран
24) Люис Кац, 76 г. , Закенман, адвокат по заваръчни дела, Америка
25) Джулиан Нот, JP Morgan Global Management Centre, 45, Америка
26) Ричард Гравино, специалист по информационни технологии, JP Morgan, 49 г. , Америка
27) Томас Джеймс Шенкман, управляващ директор "Глобална инфраструктура", JP Morgan, 42 г. , Америка
28) Никълъс Уолц, 39 г. , управляващ директор на Goldman Sachs, Ню Йорк, Америка
29) Тереза Брауер, 50 г. , управляващ директор, ING, Нидерландия
30) Тод Робърт Едуард, 51 г. , вицепрезидент, M&T Bank, Америка
31) Thierry Lane, 48 г. , инвестиционен банкер и собственик на Anatevka SA, Израел
32) Калогеро Гамбино, 41 г. , управляващ директор, Deutsche Bank, Америка
33) Шон Д. Милър, 42 г. , управляващ директор на Citigroup, Ню Йорк, Америка
34) Мелиса Милиан, 54 г. , старши вицепрезидент, Mass Mutual, Америка
35) Thieu Linen, 64 г. , Relatiemanager ABN / AMRO, Айндховен
36) Герт Так, 52 г. , частен банкер в ING, Хаалтер, Белгия
Досега през 2015 г. имаше три други самоубийства на банкери и те изглежда са в съответствие с принципите на действие. Ако смятате, че тук няма нищо необичайно, вероятно отдавна сте спрели да четете. Ако смятате, че в тази ситуация има нещо нередно, въпросите са много. Какво се случва тук? Наистина ли тези хора се самоубиват? Защо биха се самоубили? Защо някой би се самоубил с пирон, ако е приказно богат? Защо някои от тези хора не се пенсионират, тъй като са стари и богати банкери?
Единственото нещо, което знаем със сигурност, е, че никой от тези 36 души няма да ни каже защо е искал да напусне банковия сектор.
Но трябва да разбирате духовната страна на живота. Цялата тази черна аристокрация, както и техните банкерски чиновници, всички тези хора, за да имат власт и пари, са продали душите си на дявола. Това не е обладаване или демонично обладаване. Това е моментът, когато душата първоначално остава в тялото, но демон или демони се преместват в него (много хора дори описват този момент на преместване на демон). Черните меси и посвещенията се провеждат и за да се вселят демони. Бавно демоните карат хората да извършват духовни престъпления (сега не ни интересува правната страна на нещата) и колкото повече човек се потапя в служба на демоните, толкова по-малко воля има.
А демоните мразят хората, така че всяко общуване с демон (може да бъде "просто" магия, спиритизъм, окултизъм, източни езически култове и други подобни, дори не е задължително да продадеш душата си) завършва с мислите, които демонът вкарва в главата на човека: убий се. (Алкохолиците и наркоманите често завършват по този начин. . . диктовка).
Този, който е продал душата си, може да бъде лишен от нея приживе, т. е. може да се случи така, че в тялото да живее демон, но душата вече да не е там. Това е обяснено много ясно в 10:40: https://www. youtube. com/watch?v=I8-nRFceTa4&t=313s
Източник: svetan_56(livejournal.com)
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.